Zahrajte si Dungeon Master Nexus (SEGA Saturn) v angličtině

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Mnozí fandové kobek pravděpodobně vědí, že oblíbený Dungeon Master zavítal i na konzoli SEGA Saturn, a to v podobě dílu Dungeon Master Nexus. Ten byl vyveden v plném 3D, jak se na konzolovou hru z roku 1998 sluší a patří, a nabídl hráčům celkem 15 pater k prošmejdění. Samá radost, řekli byste, jenže má to háček. DM Nexus nejden, že nikdy nebyl portován na jinou platformu, ale co hůř, nikdy nebyl lokalizován do našinci stravitelného jazyka, vyšel jen a pouze v japonštině.

Naštěstí je tu komunita nadšenců, která se úkolu zhostila, a my tak v roce 2023 konečně můžeme prozkoumat trojrozměrná zákoutí konzolového Dungeon Mastera. Jediným místem, kde nyní nevyhnutelně narazíte na japonštinu, jsou videa, do kterých ale byly přidány anglické titulky. Tento nový fandovský patch dále mění regionální zámek z japonského na USA/Kanada, a také opravuje některé drobné chybky. Co se týče terminologie, překlad se drží výrazů z původních her.

Dungeon Master Nexus English Translation Patch stahujte zde.

Zahrajte si Dungeon Master Nexus (SEGA Saturn) v angličtině

Zdroj obrázku: cdromance.com

No a stojí Dungeon Master Nexus vůbec za zahrání? Na to vám odpoví oborník z nejpovolanějších, DaveSade, který se hře před dvěma měsíci podíval na střeva. A mimochodem - zprávu o překladu sdílel MickTheMage, za což mu samozřejmě díky, ale teda neubylo by ho, kdyby nám tu šortku sepsal, což? ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zahrajte si Dungeon Master Nexus (SEGA Saturn) v angličtině"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle