Závada není na vašem přijímači, nesnažte se srovnat obraz

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Pozorní čtenářové si zajisté povšimli, že frekvence příspěvků, šortky počítaje, je poněkud nižší, než je v kraji vysokonapěťovém zvykem. Tímto se všem (třem) omlouvám, závada skutečně není na vašich přijímačích. Za všechno pochopitelně může tuhleten skutečný život, který mě odvádí od toho opravdu důležitého, čímž je vrtání se ve starých počítačích, hraní starých her a nasávání materiálů o obém uvedeném.

A ne, není to čas dovolených a letních radovánek, co mě skolilo, na vině je zápas s procesem nabytí vlastního bydlení. Sbohem podnájme, vítej 70 let starý byte v původním stavu! A nejen, že ještě není dokončen pekelný proces nákupu, ale to další důležité, tedy akce "rekonstrukce za drobné, co získám vrácením prázdných lahváčů", ještě ani nezačalo. A na proces převozu hmotných statků (mé drahocenné krabice!) z matičky Prahy do dalekých Karlových Varů raději nemyslím vůbec...

Takže počítám, že minimálně další tři měsíce (a to jsem optimista) tu bude spíše mrtvo. Tímto apeluji na literárně zdatné čtenáře, aby v mezičase mé absence obsadili pomyslný trůn (jak se tam naskládáte je na vás) a přispěli svými texty. Při schvalování budu vlídný, beru vše ;)

Závada není na vašem přijímači, nesnažte se srovnat obraz

A než se někdo zeptá - ne, na mou osobní soukromou místnost plnou mých osobních soukromých věcí to bohužel nevypadá, nicméně nějak se zařídím. Stejně si budu muset sehnat kancelář, tak to holt spojím v jedno s herním doupětem, aspoň nebudu pořád smrdět doma. Takže je tu jistá drobná šance, že se za čtvrt roku vrátím silnější než kdy dřív! ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Závada není na vašem přijímači, nesnažte se srovnat obraz"

 • Doomtrooper napsal:

  Jelikoz prochazim situaci velice podobnou a brutalni rekonstrukce naprosto vseho v byte vcetne 4.5m dlouhe diry pro schody te naprosto chapu. Co se tyce vlastniho kralovstvi veskereho low a high techu jsem resil velkou kancelari/skladem. Podarilo se mi sehnat v blizkosti bydliste super kancl se zabezpecenim. Preju ti podobne stesti. Dobra, dobra tedy, zvednu svoje slunkem zlenivele telo a vyplodim nejaky z tech slibovanych prispevku. ;)

  • Sledge (admin) napsal:

   Vzhledem k finančním možnostem to tady nebude tak velký, hlavně jde o novou elektriku, kuchyň a koupelnu, vše spíš low-cost :) Dispozice bytu se naštěstí měnit nebude a doufám, že tam na mě nečíhá nějaké netušené překvapení :)

   Hned vedle baráku je velká kancelářská budova, vrátnice, zabezpečení, cena rozumná, tak snad budu mít kliku a nějakých 15m2 jim uzmu :)

   • Doomtrooper napsal:

    No, prave, ty prekvapka pri rekonstrukci jsou zaludny. Taky jsem delal jen elektriku, koupelnu atd… nakonec musel delat podlahy a ted dokonce pribylo patro, takze uz ted oknem proteklo vic jak 13 kubiku betonu… masakr. S tou kancelarskou budovou to zni hodne slibne :). Ja jsem dostal 22 m zrekonstruovano za super kacky, tak jsem to radeji vzal hned na 3 roky abych se nemusel stehovat. Uz ted je tam pres 40 ruznych pocitadel. Uff

 • Springy napsal:

  Proč zrovna do Varů?

  • Sledge (admin) napsal:

   Vracím se tam, odkud jsem po střední utekl, žena to samé. Jako je to trochu díra, navíc uvězněná v kraji, který celkově moc nefunguje, ale někdo to tam zvednout musí! :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle