Megadriver – video game metal z Brazílie

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Když Aleš Brichta vyřvával "M jako Metal", patrně netušil, kam až dlouhé tóny elektrických kytar dosáhnou! Po textech o pekle, chlastu a černé kůži došlo i na videohry. Brazilská metalová kapela Megadriver, která svůj styl označuje jako "video game metal", hraje v drtivé většině předělávky songů z her. A největší důraz klade tahle banda nerdů na konzoli SEGA Mega Drive.

Zatím jsem neměl čas jejich diskografii naposlouchat celou, ale z náhodného ochutnávání musím konstatovat, že polovina songů se nedá poslouchat, naopak druhá polovina stojí za stáhnutí. A to tvrdím jako člověk metal (resp. klasický heavy metal) poslouchající. Hip-hap-hoperům a podobným existencím bych tedy poslech velmi nedoporučoval!

Co ale musím hodně ocenit, jsou elektrická kytary Nino Megadrivera (tomu říkám umělecké jméno, lepší už je jen "David Hasselhoff"). Jedna vypadá jako Sonic, druhá jako Mega Drive. Netřeba zbytečných superlativů, mrkněte se na videa.

A další pochvaly si zaslouží jak skvěle zpracované www stránky, tak download sekce - veškerá tvorba kapely je ke stažení ve formátu MP3.

Takže vzhůru do stahování, třeba vám to sedne :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Megadriver – video game metal z Brazílie"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle