Máte stylové PC?

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

A stylovým PC nemyslím přektaktovaný, ve vlastní šťávě se vařící stroj vyšperkovaný tunami modrých a červených diodek. To není styl, to je prasárna. Každý, kdo řeže do bočnice otvor pro plexisklo, si nezaslouží ni soucit, ni slitování!

Zato tohle PC (první tři fotky), na které jsem narazil na nejmenovaném diskuzním serveru, stylové je, a to velmi! Pochopitelně, už je to kus historie a nikdo z nás doma neprovozuje Windows NT na starém PC s prťavým CRT monitorem, ale stejně... takhle nějak to má u ajťáka doma vypadat! Vsadím se, že na tom růžovém lepíku je vzkaz pro manželku: "pro boha svatého, hlavně tady neutírej prach!"

Máte stylové PC?

Největší rock'n'roll, kterého jsem se dopustil já, bylo PC ukryté v šuplíku. Ač se to nezdá, je to ohromně praktické, laborování s čímkoliv se mění v procházku růžovou zahradou. Jen do toho stolu se nesmělo moc šťouchat... U jistého doktora jsem zase viděl jinou specialitu - původně normální case, ovšem z nějakého důvodu mu byla stržena uměhmotná přední stěna a plech pod ní byl napatlán na černo... tuší! Plán jistě dobrý, výsledky... nebyly dobré.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Máte stylové PC?"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle