Příliš vedro na nový obsah, recyklujeme – #7linkscz

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1216 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

A nejen recyklujeme, ale dopouštíme se i plagiátorství (dokonce zřetězeného). Následující odstavec je šlohnut z http://www.misantrop.info. Velice se omlouvám!

"The 7 Link Challenge (#7links) je výzva, která se objevila na Problogger.net. K #7linkscz vyzvala Eliška Hutníková české blogery. Ideou je publikovat post se 7 odkazy na 7 článků podle daného klíče. (Tyhle tři věty jsem doslova a do odkazu oprásknul od Větrovky, budiž mi odpuštěno...)"

Tak tedy mých sedm zbytečných:

Můj první článek: Nebudu lovit na předchozím blogu, ale vzáhnu to jen k high-voltage.cz. Prvním článkem budiž Ufo: Enemy Unknown. Volné převyprávění děje legendární staré hry.

Článek, jehož psaní jsem si nejvíc užil: Staré hry jsou mé oblíbené téma, užívám si vždycky. Ovšem v jednom případě jsem spojil příjemné s ještě příjemnějším - Za volantem úplně namol.

Článek, který měl dobrou diskuzi: A jaká je ta vaše oblíbená, obdivovaná, stará hra? Tolik nostalgie na tak malé ploše!

Článek na cizím blogu, který bych si přál napsat sám: Těžká otázka, ale něco bych tu přece jen měl. Spíš než konkrétní článek mne ale fascinují znalosti a přehled, před kterými nezbývá než smeknout. A propadat tichému zoufalství nad tím, že osobně toho do hlavy tolik nenatlačím ani omylem. Samozřejmě mluvím o http://angryplayer.blogspot.com/. Kudos!

Nejužitečnější článek: Tady bych to viděl na remízu. Buď je to MiniITX počítač za 5800,-, dá se? S Intel D510MO ano!, protože jako jeden z mála obsahuje alespoň trochu praktické informace, nebo je to Soutěž o konzoli SEGA Mega Drive – vyhlášení!, protože i kdyby všechno moje psaní stálo za starou bačkoru, v tomhle případě jsem aspoň udělal někomu radost konzolí.

Článek, na jehož nadpis jsem pyšný: Nadpisy jsou moje bolest, nejdou mi. Řekněme DOOM - 15 let s motorovkou a kýblem na krev? No, jdeme dál...

Článek, který by si podle mě mělo přečíst víc lidí: Pochopitelně každý jeden, který je na blogu! Proto je přeci píšu! Chci být čten a obdivován! Vypíchl bych ale Historie počítačových her I., který mimochodem nikdy neměl pokračování. Nad jeho psaním, resp. "výzkumem" jsem totiž strávil relativně dost času.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Příliš vedro na nový obsah, recyklujeme – #7linkscz"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Náušnice PWSR (3D tisk)Náušnice PWSR (3D tisk) 42 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle