Warp 11 … Suck my Spock!

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jako trekkie v pokročilém stádiu posedlosti prolézám kdejaký jefferies tube slibující materiál pro mé vytříbené vulkánské smysly!

Po seriálech, filmech, počítačových hrách, knihách, komiksech a spodním prádle přišel čas na rockovou kapelu! Vesmír je konečně připraven na WARP 11! (pozn.: podle ustálené terminologie je rychlost warp 11 nesmysl, protože warp 10 je rychlost absolutní umožňující pobývat na KAŽDÉM místě vesmíru současně). Nejde o žádné nováčky, kapela začala ovlivňovat naše časoprostorové kontinuum již v roce 1999, aby v roce 2000 vydala svůj první fotonový majstrštych "Suck My Spock".

Warp 11

Jejich hudba mísí prvky klasického rocku, punku, country a dalších stylů. To pochopitelně nemám z vlastní hlavy, tvrdí to wikipedie. Tak jí tedy budeme věřit, pro tentokrát! Oficiální stránky Warp 11 obsahují několik MP3 ukázek jejich tvorby a já vřele doporučuji jejich poslech. Nejen, že jsou Warp 11 banda trekkies, ale také jsou to mimořádná prasata.

Everything I Do I Do with William Shatner!

P.S. Není pochyb o tom, že Kiki Stockhammer (vlevo) je zodpovědná za nejeden samovolný únik plasmy z panické warp cívky!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Warp 11 … Suck my Spock!"

  • nut napsal:

    Škoda, že tohle není zrovna můj šálek kávy. Takhle nějaká trekkies elektronica, to by se mi rozpálilo plazmové jádro!

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle