Hlas lidu

1701.cz - retrogaming merch

Řekli jste si o to, máte to mít! V posledním výročním článku se několik z vás ozvalo ohledně fóra o starých hrách v rámci high-voltage.cz. Zkusíme tedy takové narozeniny v hobitím stylu a dárky rozdám já coby oslavenec. Takže pozor - právě probíhá implementace bbPress fóra do blogu! :)

Vývojáři bbPressu upustili od stand-alone aplikace a vydali se cestou pluginu, o to je to jednodušší. Nicméně i tak mě čeká spousta ladění, překládání, úpravy šablony, rozumné rozchození přihlašování, avatarů, účtů apod. Ať to má nějakou fazónu. Máte kliku, že jsem muž mnoha talentů, k rozumnému výsledku se tedy dříve nebo později zdárně dopracuji.

A co bych potřeboval od vás? Předně jsou to návrhy na strukturu fóra, tzn. nastínění hlavních kategorií, ve kterých se budou probírat jednotlivá témata. Příklad: hlavní kategorie jsou Hry pro DOS a v této kategorii může být téma Legend of Kyrandia, Betrayal at Krondor apod...

Pre-alfa verzi fóra naleznete na adrese www.high-voltage.cz/forum, můžete tedy sledovat, co se děje. Pokud mě nastavení neklame, přihlášení uživatelé by již teď měli mít možnost zakládat témata a přidávat k nim příspěvky. Zkuste to. A prstem mířím konkrétně na Nenyho a Anastaze, kteří se za fórum bili nejhlasitěji! :)

Jakmile to trochu odladím, poputuje odkaz na fórum kamsi nahoru do menu. Ale na to je ještě čas...

AKTUALIZACE 5.11. - Tak z bbPress fóra z nejrůznějších důvodů sešlo, aktuálně je nainstalované SimplePress Fórum a vypadá to, že u toho zůstane. Odkaz na fórum je nahoře v menu, takže vesele testujte :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Hlas lidu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle