SKEN – Sam & Max Hit the Road

Přihlouplý pes a brutální králík! Sken z 2. čísla časopisu SCORE, které vyšlo v únoru roku 1994. Čím mě reklama na Lucasarts adventuru Sam & Max Hit the Road tak zaujala? Totiž - nějak si nedokážu představit, že by se dnes, v době politické korektnosti a připosranosti, někdo v reklamě na počítačovou hru chlubil 300 litry whisky a 3 kilogramy marihuany. Na druhou stranu, třeba jsem pesimista zbytečně a svět se ještě v úplnou prdel neobrátil. Co myslíte?

Mimochodem, hrou se stále prokousávám, ale abych přiznal barvu, nějak extra mě to nebaví, čekal jsem mnohem víc. Neni to špatná adventura, ale na Monkey Island nebo Indiana Jones: Fate of Atlantis to nemá. I ten Full Throttle je podle mě o dost lepší (a bohužel o dost kratší). Králík je mi krajně nesympatický a cirkusová zápletka mě dráždí. Nevím proč, ale od mala nemám cirkusy rád!

SKEN – Sam & Max Hit the Road

Komentáře k:
"SKEN – Sam & Max Hit the Road"

  • MickTheMage napsal:

    Ach ty… co s tebou, nepotesil si ma…eh. Sakra, ako sa niekomu nemoze pacit genialny Sam&Max a obzvlast Max! Co uz, clovek sa nemoze zavdacit kazdemu :)

  • onofrius napsal:

    dnes mi to uz tiez nepride take zabavne ako vtedy, na MI alebo Indyho to rozhodne nema. a na tuto reklamu som uplne zabudol. :)

  • […] I v Praze mám nějaké ty svitky ke čtení, ale kompletní sbírku prvních 60 čísel časopisu Score mám stále uschovanou pod stejnou postelí, jako výše uvedené komponenty. Z toho vyplývá, že hned poté, co si zajistím nekonečný přísun pochutin a pitiva, a co smontuji stroj, který mi přehraje oblíbené MODuly, pustím se do klidného a pečlivého čtení. Kdo ví, třeba narazím na nějakou vypečenou reklamu a pochlubím se s ní. Už je to docela dlouho, co tu byl nějaký sken. […]

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)