SKEN – Sam & Max Hit the Road

Přihlouplý pes a brutální králík! Sken z 2. čísla časopisu SCORE, které vyšlo v únoru roku 1994. Čím mě reklama na Lucasarts adventuru Sam & Max Hit the Road tak zaujala? Totiž - nějak si nedokážu představit, že by se dnes, v době politické korektnosti a připosranosti, někdo v reklamě na počítačovou hru chlubil 300 litry whisky a 3 kilogramy marihuany. Na druhou stranu, třeba jsem pesimista zbytečně a svět se ještě v úplnou prdel neobrátil. Co myslíte?

Mimochodem, hrou se stále prokousávám, ale abych přiznal barvu, nějak extra mě to nebaví, čekal jsem mnohem víc. Neni to špatná adventura, ale na Monkey Island nebo Indiana Jones: Fate of Atlantis to nemá. I ten Full Throttle je podle mě o dost lepší (a bohužel o dost kratší). Králík je mi krajně nesympatický a cirkusová zápletka mě dráždí. Nevím proč, ale od mala nemám cirkusy rád!

SKEN – Sam & Max Hit the Road

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"SKEN – Sam & Max Hit the Road"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »