SKEN – Warcraft Adventures: Lord of the Clans

Škoda přeškoda, že to hra Warcraft Adventures: Lord of the Clans nikdy nedotáhla až k vydání. Alfa verze přitom vypadá tak mocně! Žel, roku 1998 byl vývoj zrušen. Mimochodem, o rok později zatnuli tipec hře Star Trek: Secret of Vulcan Fury. Konec devadesátých let, smutné to období pro klasické adventury! Nezbývá než se kochat screenshoty a videi a doufat, že snad někdo ty hotové kousky jednou posbírá a poslepuje do hratelného celku.

Pokud snad máte problém s luštěním textu z nekvalitního skenu, zde je přepis: "O této hře jsme vám již prozradili všechno, co víme, ale až teď vám přinášíme obrázky a artwork k dobrodružství orka Thralla, jenž má za úkol sjednotit všechen svůj lid. A to vše v super grafice, warcraftím příběhu, skvěle namluveno atd."

Fňuk.

SKEN – Warcraft Adventures: Lord of the Clans

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"SKEN – Warcraft Adventures: Lord of the Clans"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »