Zkuste „remaster“ Warcraft Adventures

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

16 patronů přispívá částkou 1944 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Je tomu už šest let, co se konečně po dlouhých letech čekání zjevila hratelná verze Warcraft Adventures. Blizzard s tím pochopitelně neměl nic společného, šlo o neautorizovaný únik, ale díky božstvům za něj, hra to sice není bůhvíjak nadpozemská, ale zmizet ve vortexu zapomnění si nezasloužila. Viz Dohrál jsem Warcraft Adventures: Lord of the Clans.

Zkuste „remaster“ Warcraft Adventures

Uniklá verze samozřejmě nebyla perfektní. Občas zazlobily in-game animace, občas chyběl dabing, ale co hlavně, cutscény byly v mizerné kvalitě. A právě na posledně zmíněný trabl se zaměřil projekt WACRP, tedy Warcraft Adventures – Cutscenes Remaster Project. Jak již název napovídá, jde o kompletní remaster cutscén. Ty byly předělány do vyššího rozlišení, vyčištěny, někdy dokonce zcela překresleny. Byly opraveny chyby v synchronizaci se zvukem, byly doplněny tematické zvuky a hudba, obé převzaté z RTS série Warcraft, a také byly přidány 2 cutscény, které v původním úniku zcela chyběly.

Instalace je jednoduchá, stačí balíček s remasterovanými scénami stáhnout a nakopírovat soubory do příslušné složky původního úniku, který zcela jistě máte někde archivován ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš GEROJS - 233x196x4mmRetro podložka pod myš GEROJS - 233x196x4mm 246 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle