Demo Han Solo Adventures je tu

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Ovšem chybělo málo a nedočkali jsme se. Stacy Davidson, který za fanouškovským projektem Han Solo Adventures stojí, si vydání dema podmínil úspěšným zafinancováním adventurky Two Guys SpaceVenture na Kickstarteru. Ne snad, že by obě hry spojovala nějaká osobní vazba. Stacy D. coby fanoušek sci-fi jednoduše využil tu trošku vlivu, kterou díky HSA má, a pomohl projektu nasbírat nějaký ten dolar navíc.

Demo Han Solo Adventures je tu

A protože to s Two Guys SpaceVenture chvilku vypadalo docela bledě, i demo Han Solo Adventures bylo ve hvězdách. Jak už to tak ale bývá, dobro zvítězilo nad zlem, resp. Han Solo zvítězil nade všemi, a my si tak první ochutnávku nového dobrodružství Toho, který střílí vždycky první, zahrát můžeme. Stahujte a bavte se :)

Hrajte i v případě, že máte jen pauzu na oběd, demo je ukrutně krátké, ale pobavíte se. Dle mého skromného názoru je evidentní, že byla ukázka šitá poměrně horkou jehlou - i to krátké demo by si zasloužilo nějaké leštění navíc, hlavně co se popisů předmětů a textů u akcí týče. Ale žádný strach, "trochu to tu začoudím" ze Swigridovy kletby nehrozí ;) Ovládání je klasické, rozumněj nejlepší možné, tak, jako ho známe z nejslavnějších adventur od LucasArts. Grafika je místy trochu nesourodá, ale dá se to vyčítat projektu, za kterým stojí jediný člověk? Ovšem ta hudba, ta mi trochu pocuchala nerv!

"Garbage chute. Really wonderful idea. What an incredible smell you've discovered!"

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Demo Han Solo Adventures je tu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle