Han Solo: Fate of Atlantis?

“Here’s where the fun begins.” - Han Solo

Jsem sice trekkie, ale jsou jisté věci kolem Star Wars, které dokáží rozrušit i mne. Například Lucasova snaha o neustále remasterování, předělávání a celkové mrvení původní trilogie. Nebo snaha Stacy Davidsona o oživení původních Star Wars na SCUMM engine!

Han Solo Adventures je na první pohled klasická 2D adventura v nejlepší LucasArts tradici. Insipirace v Indiana Jones: Fate of Atlantis je zjevná, rozhraním počínaje a sprity samotného Sola konče. Před autorem je ještě slušná porce vývoje, ale něco mi říká, že tenhle fan projekt to do konce nakonec dotáhne.

“You know, sometimes I amaze even myself.” - Han Solo

Han Solo Adventures

Přikládám krátké video ze hry zveřejněné coby část projektu Star Wars Uncut. To je mimochodem také grandiózní úlet. Celá epizoda Star Wars: A New Hope je rozsekána do 15 sekundových klipů. Tyto klipy jsou předhozeny fanouškům k předělání. Na konci projektu tak bude home-made-fan-powered Star Wars film. No teda.

“What an incredible smell you’ve discovered!” - Han Solo

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Han Solo: Fate of Atlantis?"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 394 Kč měsíčně

Již přispělo 14 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »