Duke Nukem 3D zdarma na GOG, pecky od Bullfrogu ve slevě

Zanechte všeho a přihlašte se do svých GOG účtů!

Duke Nukem 3D: Atomic Edition je nyní k dispozici zcela zdarma, stačí dvakrát třikrát kliknout myší. Akce platí do 14.12., neváhejte ani vteřinu, věc takto zásadního významu odkladu nesnese. Navíc se blíží konec světa, možná máte poslední šanci, jak odprásknout pár emzáků, na onom světě už vám raketomet do ruky nikdo nedá. (Nebo že by?)

A pokud vám Atomový Vévoda na struny vkusu nebrnká, je tu ještě epická Bullfrog sleva obsahující tituly jako Dungeon Keeper, Theme Hospital, Magic Carpet, Syndicate a další! Sleva vyprší za 20 hodin, takže hned, co popravíte pár alien bastards a vyslechnete několik skrze zuby procezených hustohlášek, vrhněte se na nakupování.

A pokud vás nic z výše zmíněného nezajímá, tak zapomeňte, že jsem něco řek, a běžte si zahrát třeba Dooma po síti! Jako to teď plánuju udělat já... ;)

Dodatek: v celém příspěvku nebyla použita ani jedna kompletní hláška z Duka 3D. Nemáte tušení, kolik přemáhání mě to stálo! Takže zpět k tomu Doomovi, it's time to kick ass... ale sakra!

Duke Nukem 3D zdarma na GOG, pecky od Bullfrogu ve slevě

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Duke Nukem 3D zdarma na GOG, pecky od Bullfrogu ve slevě"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »