Zahrajte si textovky od Infocomu v prohlížeči

1701.cz - retrogaming merch

Společnost Infocom v 80. letech vychrlila slušné množství textových adventur. Jde např. o legendární sérii Zork, záležitost s geniálním názvem Leather Goddesses of Phobos nebo na kultovním díle založenou hru The Hitchhiker's Guide to the Galaxy. Všechny tyto a mnohé další skvosty si nyní můžete zahrát skrz váš oblíbený prohlížeč na stránce pot.home.xs4all.nl/infocom/.

Zde kompletní seznam her k zahrání: Zork I: The Great Underground Empire, Zork II: The Wizard of Frobozz, Zork III: The Dungeon Master, Zork: The Undiscovered Underground, Enchanter, Seastalker, Sorcerer, Spellbreaker, Wishbringer, Starcross, Suspended, Planetfall, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy, Stationfall, Deadline, The Witness, Leather Goddesses of Phobos, The Lurking Horror.

Zahrajte si textovky od Infocomu v prohlížeči

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zahrajte si textovky od Infocomu v prohlížeči"

 • Neny napsal:

  Nějak textovky šli kolem mě…

 • Manahime napsal:

  Textovky mě nějak minuly, prostě bez obrázků to pro mě není ono. :D

 • barold napsal:

  Hrozná makačka na bednu vymýšlet a psát ty věty, co chci jako dělat (asi pokročilá degenerace používáním myši), ale je to docela chytlavé :)

 • Guldur napsal:

  Nejlepší textovka od Infáčů jakou jsem hrál je Lurking Horror, sice jsem se taky neobešel bez návodu, bo by mě určitý příkazy fakt nenapadly, ale Lovecraft zpracovanej hodně atmosféricky a příběh zajímavej…že bych si dal opáčko? .-D

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle