Rychlosoutěž o originálku Redneck Rampage

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Hned na začátku vám trochu zchladím nadšení - jde o originálku virtuální a to ve formě GOG dárkového kódu. Ale lepší, než drátem do oka. Nebo ještě vhodněji - lepší lahváč v hrsti, než točený na střeše!

Jak o Redneck Rampage Collection soutěžit?

A dál?
Jednoduše tweetněte, jaká je vaše nejoblíbenější stará hra a tweet doplňte hashtagem #highvoltagecz. Celý text doplňte číslem z rozmezí 10-99.

Proč číslo? Dárkový kód obsahuje přesně dvě číslice, které pro potřeby soutěže budeme chápat jako dvouciferné číslo (se zachovaným pořadím číslic). Kdo tipne číslo nejbližší číslu z kódu, ten vyhrává. A na hashtag určitě nezapomeňte, jen podle něj mohu zaznamenat vaší soutěžní odpověď.

Pokud se stane, že se sejdou dva rovnocenné tipy, vymyslím nějaký rozstřel. Na tweety máte čas do pátku 26.4. - pak soutěž vyhodnotím. Have fun!

Hru můžete začít propírat na fóru ;)

gog-redneck

P.S. Je to takový malý trénink na soutěž, kterou plánuji na květen (nebo červen, záleží, jestli najdu čas ;) - v té by GOG kódů mělo být víc.


Aktualizace: Soutěžní kód byl JPJF-ZF4D-ZAFN-B5VS. Hádané dvouciferné číslo tedy bylo 45, nebližším tipem byla "stopařská" 42, která se sešla dokonce dvakrát. Následoval rozstřel, hádalo se páté písmeno kódu, tedy Z. Z tipů C a F bylo blíže písmeno F a výhercem se tak stal @kotyz85 :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Rychlosoutěž o originálku Redneck Rampage"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle