The Bum: houmlesácká adventura zdarma

1701.cz - retrogaming merch

Adventury už nás postavily do role pirátů, archeologů, vesmírných uklízečů, astronautů, psů a zajíců, rozličných pohádkových postaviček, detektivů, federačních důstojníků, panáků z hlíny... Ale bezdomovec? To tu myslím ještě nebylo!

V případě adventury The Bum navíc nejde o houmlesáka ledajakého. Hlavní hrdina nejen, že přebývá v lepenkové krabici, ale navíc se světem komunikuje výhradně prostřednictvím fusekle natažené na pravé ruce. A jeho jedinou radostí je fotbal.

The Bum: houmlesácká adventura zdarma

A tak, když mu jednoho chmurného dne násilník východoevropského původu prošlápne míč, nezbývá našemu vágusovi než opustit bezpečí smradlavého dvorku a vydat se na strastiplnou pouť přilehlými ulicemi, parky a obchody.

Kdo říkal, že hrám schází originální příběhy? :)

The Bum je klasická point'n'click adventura spíchnutá v oblíbeném AGS enginu. Vedle líbivé grafiky nabízí i poslouchatelnou hudbu a kopu narážek na všechno možné - od LucasArts adventur, přes Monty Pythony, až po válečná tažení Spojených států amerických.

Je to taková příjemná adventurní jednohubka na líné a deštivé nedělní odpoledne, takže nečekejte na nic, během stahování uvařte sobě kávu, zasedněte k PC, hoďte přes sebe deku a začněte štrikovat hrát.

Varování: hra obsahuje násilného motorkáře a tlejícího kocoura, nic pro citlivky! ;)

The Bum: houmlesácká adventura zdarma

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

10 patronů přispívá částkou 946 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »

Shadow bazar, retro herní džungle