EarthSiege (1994) zdarma ke stažení

Vývojáři z Hi-Rez Studios uvolnili všechny díly série Tribes zdarma ke stažení. Že nevíte, co je to "tribes" a netušíte, proč by vás to mělo zajímat?

Žádnou paniku, jsem na tom podobně, nicméně neušlo mému pozornému zraku, že součástí celého balíku je i jeden DOSový kousek, Metaltech: EarthSiege, plus jeden kousek raně windowsí, EarthSiege 2.

"It's blood and bone against silicon and steel!"

Ani jednu z uvedených her jsem bohužel nehrál, nicméně zjevně nemají daleko k sérii Mechwarrior. Takže vám tady teď načrtnu takové ideálně strávené sobotní odpoledne:

 • Brutálně výkonná a po všech stránkách vyladěná 486ka.
 • EarthSiege - simulátor bitev obřích robotů.
 • Nezapomenutelný Robot Jox na druhém monitoru.
 • Chutné pivo. A možná nějaká ta sklenka whisky.

EarthSiege (1994) zdarma ke stažení

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"EarthSiege (1994) zdarma ke stažení"

 • AfBu napsal:

  Nějak nevím co napsat, možná “Nene!” a “Díky!” :D

  Earthsiege jsem opravdu neznal, ale už se mu tvoří profil v D-Fendu. Nicméně Tribes jsou moje tajná láska (herdek, asi vyhážu gumy ze sklepa začnu se hrabat v krabicích abych našel origošku) a tak si tyhle oficiální isa nemůžu nechat ujít!

 • mchlumak napsal:

  Earthsiege 2 jsem hrával jako malej, vyšlo to v edici Nejlepší hry. Děsně jsem si chtěl zahrát Mechwarriory, co jsem viděl u známého, ale nějak jsem je nemohl sehnat, a tohle tu díru skvěle zapláclo. Asi dvakrát jsem to dohrál a nejvíc byl překvapenej z toho, že tam byli i mise v “letadle”, spíš to teda připomínalo letecké mise z Terminator: Skynet

  • Sledge napsal:

   Já hrál Shattered Steel – o Earthsiege jsem nevěděl vůbec a Mechwarrior se ke mě tehdy pirátskými distribučními kanály nedostal. A Shattered Steel myslím dostal kamarád k novému PC, tak jsem to hned zmermomocnil .)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »