Sken! Brave Computers, září 1994

No nekupte to! Pěkná 386DX/40MHz, což je, bůhví proč, dodnes můj nejoblíbenější x86 procesor, za příjemných 27 038,-. K tomu 4MB RAM, VL-BUS grafická karta, 210MB pevný disk a 14" barevný monitor! Na takové sestavě rozjedete třebas Dooma na solidních 10 FPS (možná míň, možná víc, bohužel nemám po ruce funkční 386ku, abych pustil benchmark :) A za příplatek bezmála 5 tisíc můžete mít dokonce dvourychlostní Mitsumi CD-ROMku. Tu jsem svého času chtěl tak moc, že se mi o ní snad i zdálo.

Brave Computers

 • Kategorie: PC

Komentáře k:
"Sken! Brave Computers, září 1994"

 • martin napsal:

  svého času sem chtěl hrozně 386/33MHz kvůli Mortal Kombatu :-D samozřejmě jsem o nějaký čas později dostal od rodičů DIDAKTIK KOMPAKT :DDD

 • Neny napsal:

  tak přesně tyhle letáky a reklamy mě moc berou ! :-) Je to super NOSTALGIE :-) Takže kdyby byl zájem Sledge, tak mohu poskytnout spoustu letáků na počítače firmy ESCOM z let 1993-1996, jsou tam zajímavý věci a hlavně ty ceny ! :-)

 • nut napsal:

  Tuhle reklamu si pamatuju a mám pocit, že na stejnou firmu jela i v televizi – italská kočka s natočenou hlavou si v kufru úžásnýho bouráku za vzrušeného pohledu prohlíží PC.

  Slintal jsem spolu s tou paní …

 • Neny napsal:

  a nad jakým PC jsi tenkrát slintal, nebo nad tou paní ? :-))))))))))))))))))))))))

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)