Kam v Praze na pivo? Do Joystick baru!

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1216 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Přijdou občas v životě muže takové situace, kdy je třeba promyslet další životní kroky, probrat geopolitickou situaci, či podumat nad vědeckotechnickým pokrokem. Nevím, jak přesně to dělají v dalekých krajích, ale našinec v takový okamžik rozvážně zamíří do oblíbené občerstvovny, poručí si žejdlík piva, přezdívaného též "myslící mok, jenž rozšiřuje vědomí", a poddá se jeho blahodárným účinkům.

A když jsou tím pivem skvostné Únětice, které konzumujete ve stylově betonovém prostředí nekuřáckého baru, a navíc si tu a tam můžete odskočit zahrát Mortal Kombat, Terminátora dvojku, nebo dokonce Star Trek pinball, jste od nedosažitelné nirvány pouhý ždibíček.

joystick_01

Kde že se tato oáza klidu nachází, ptáte se? V Praze, v ulici Jindřišská 5, konkrétně na konci Jindřišské pasáže, popř. to můžete vzít druhou stranou ulicí V Cípu. Koukejte pozorně, je vidět, že podnik, který Joystickem zove se, se teprve zabíhá, zatím není nikde vývěsní štít se jménem, ale takový ten chodníkový poutač s nabídkou Únětic je neomylným znamením, že jste správně. Pak už stačí jen seběhnout pár schodů do sklepení, kde na vás čekají automaty, jejichž složení se zjevně tu a tam mění dle toho, která ze škatulí zrovna funguje.

Pokud chcete vědět víc, mrkněte na Facebookovou stránku baru. Vlastní stránky zatím nemají, což je asi moje jediná výtka, absence jednoduchého webu s adresou a otevíračkou na aktivní doméně je trestuhodná ;)

P.S. A to jsem málem zapomněl zmínit, že vedle únětického si můžete poručit také nějaký ten pivní speciál. Blaho!

joystick_startrek

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Kam v Praze na pivo? Do Joystick baru!"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak IDDQDPlacka / odznak IDDQD 18 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle