Již za týden otevírá muzeum her v Praze Holešovicích

Léto končí, nejvyšší čas natáhnou pohodlné tepláky a vrátit se k zábavě nejušlechtilejší, tedy hraní starých her. A jak lépe tuto pomyslnou herní sezónu začít, než návštěvou muzea her? (Raději ještě bez tepláků.)

Již za týden, tedy v sobotu 8.9.2018, otevírá v Praze v Holešovicích MUZEUM HER - CIBIEN’S CORNER. Pro návštěvníky budou k ohmatání připraveny nejen herní konzole, počítače, arkádové automaty, ale např. i mobilní telefony. Dle informací z webových stránek projektu je v tuto chvíli připraveno přes 70 více či méně retroherních systémů.

Vstupné pro dospělé je 250 Kč, herní systémy jsou samozřejmě free to play, zavařovačku plnou pětikorun tedy s klidem nechte doma. Prostory jsou k dispozici i pro firemní akce a soukromé párty.

No, tam se myslím budu muset podívat a následně podat zprávu :)

Již za týden otevírá muzeum her v Praze HolešovicíchJiž za týden otevírá muzeum her v Praze HolešovicíchJiž za týden otevírá muzeum her v Praze Holešovicích

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »