Výzva: Turbo Speedway

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Turbo Speedway je česká závodní hra od týmu World Spy Software, která vyšla roku 1995. Velký úspěch nezaznamenala, ve Score 40 si vysloužila nelichotivých 1/10. Já bych nebyl tak přísný, přeci jen má hra editor tratí a funkční mód pro dva hráče, takže bych hodnocení zvýšil na 2/10.

Vydat v roce 1995 hru, která je špatnou kopírkou o 12 let starší Rally Speedway, a chtít za ní 300 Kč, to byl plán velmi... řekněme smělý. Vydavatel Space Interactive má vůbec na triku samé libůstky. Kromě Turbo Speedway pod jeho hlavičkou vyšla ještě podivuhodná bojovka Unlimited Warriors. O ní možná někdy zplodím samostatnou stať, ale už teď si můžete na twitteru prohlédnout pár obrázků z intra.

Nicméně zpět k výzvě. Stáhněte si Turbo Speedway z archivu oldgames.sk a nastavení ponechte výchozí. Viz screenshot níže. Po úspěšném zajetí kola uveďte své jméno, výsledek vyfoťte a pošlete. Jde nám o hodnotu čas vlevo dole. (Vlevo dole? to nemůže být náhoda!)

PRO TIP: Za bouračky získáváte značné časové postihy, trik je tedy v tom zajet trať čistě, byť s nohou na brzdě (klávesa 5 na numerické).

Výzva: Turbo Speedway


Výzva: Turbo Speedway

Výzva: Turbo Speedway

Výzva: Turbo Speedway

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Výzva: Turbo Speedway"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle