Fotovýzva s odměnou: pošlete fotky z LAN akcí

Tajemné a téměř zapomenuté umění LAN párty! Též jsem se jej pokusil ovládnout, dílčích úspěchů jsem dosáhl, leč doba pokročila a konstelace elementů nebyla zdaleka ideální. Jinými slovy - jsme příliš pohodlní, staří a na nějaké vícedenní herní akce už to prostě není. Hrstka silných jedinců zůstává, ale pootočit Rubikovou kostkou nabitých kalendářů tak, abychom dosáhli aspoň společného víkendu, zdá se zhola nemožné. Možná jednou, někdy za pár desetiletí, sejdeme se v domově důchodců a budeme prohánět stáry a ďůka jako zamlada...


AKTUALIZACE - Hlasujte:

Kdo poslal nejimpozantnější fotky z LAN párty? Kdo vyhraje sadu samolepek? :)
 • Marian 53%, 9 hlasů
  9 hlasů 53%
  9 hlasů - 53% of all votes
 • Storm 29%, 5 hlasů
  5 hlasů 29%
  5 hlasů - 29% of all votes
 • MilasPce 12%, 2 hlasy
  2 hlasy 12%
  2 hlasy - 12% of all votes
 • Tarq 6%, 1 hlas
  1 hlas 6%
  1 hlas - 6% of all votes
Celkových hlasů: 17
08/10/2021 - 08/10/2021
Hlasování uzavřeno

...no a do té doby se společně můžeme opájet dávnými okamžiky slávy. Ponořte se do archivů a zkuste na světlo světa vytáhnout nějaké vyvedené cvaky z podařených LAN akcí. Na GDPR kálí Canis familiaris, kdo nechtěl být zachycen na fotce, neměl tam být! :) Ale pokud vás to extra trápí, můžete obličeje zamazat, body vám za to nestrhnu ;) Nejde mi o uměleckou kvalitu, viz ukázkové cvaky níže, spíše o takové nějaké všeobecné vystihnutí ducha místa, ducha okamžiku a ducha zpocených trenek. (Všem zachyceným, rozmazaným a rozmazaně zachyceným účastníkům se zveřejnění fotek omlouvám ;)

A kdo to snad již vytěsnil, může si přečíst malé osvěžení, jak taková typická LANka probíhá - viz LAN párty drhnoucí aneb prokletá PC!

Fotky pošlete do 30.09. na sledge@high-voltage.cz. O výherci rozhodne anketa, která bude týden umístěna na této stránce. A co výherce obdrží? Sadu parádních samolepek, celkem jde o 10 kousků. A jako obvykle - kdo pošle fotku ulovenou kdesi na netu, půjde do pekla, a navíc mu vytečou všechny Varty a shoří staré AT zdroje!


Tarq


Marian

Fotovýzva s odměnou: pošlete fotky z LAN akcí


Storm


MilasPce

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš STUNTRetro podložka pod myš STUNT 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle