Výzva s odměnou: RCross

AKTUALIZACE:

4.4. - Tak jo, vyhrál Bukin, který se srdnatě snažil dosáhnout na lesk bronzu, leč nezadařilo se. Jsem zvědav na autora hry, zda předvede, jak se k těm medailím vysápat! :))

28.3. - Chvíli to vypadalo bledě, nakonec ale nějaké časy dorazily, tak ať to trochu zdramatizuji, přidávám další týden, tzn. do neděle 3.4. včetně :)


Je tu další výzva s odměnou! Tahle se na vás kutila dlouho, bylo ale nutné posečkat, než z jednomužného vývojářského studia FranticWare vypadne vylepšená verze DOSové závodní novinky RCross, kterou si můžete pamatovat z posledního ročníku HVDOSDEV. Onen velký okamžik právě nadešel, takže vklouzněte do závodních kombinéz, rozprašte kolem počítač trochu benzínu, "jen pro tu esenci", neplýtvejte, je to drahé, a usedněte ke klávesnici.

Výzva s odměnou: RCross

Pravidla:

Stáhněte si aktuální verzi RCross a zvolte trať Dirt 2. Oddejte se rychlosti a poté na sledge@high-voltage.cz pošlete screenshot z obrazovky "track selection", kde je vidět dosažený čas.

Výzva s odměnou: RCross

Termín pro zaslání časů je neděle 27.03. včetně, v pondělí doplním opozdilce. Výherce má nárok na věcnou cenu, a to disketový hrnek-plecháč spolu s ATOM-NUKE podtáckem. Obrázky se pokuste zasílat zvětšené aspoň na 640x400 a pojmenované vaší přezdívkou. Btw. můj čas se samozřejmě nepočítá, ten je jen "referenční" :)


Výzva s odměnou: RCross

Bukin

Výzva s odměnou: RCross

marky66

Výzva s odměnou: RCross

Luke_Skwlkr

Výzva s odměnou: RCross

Krta

Výzva s odměnou: RCross

Sledge

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

  • | Kategorie: PC 

Komentáře k:
"Výzva s odměnou: RCross"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš 2PANELRetro podložka pod myš 2PANEL 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle