Výzva: Stunts na ledu

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

AKTUALIZACE: A zase to vyhrál Hanss! Virtuální závodník, jemuž není rovno! :) Gratulki, posílám písničku. Hanss, Tarq a Honzis nechť se mi ozvou, mají nárok na odměnu :)

Budete mě nenávidět. Ó jak vy mě budete nenávidět! V rámci další výzvy jsem si na vás totiž připravil skutečně nervydrásající provokaci. Na první pohled je vše v pořádku, jednoduchá trať ve Stunts... a pak si všimnete, že je celá na ohavně kluzkém ledu! Jak vzkázal John McClane jistému a velmi překvapenému Hansi Gruberovi: "Ho-ho-ho!"

Výzva: Stunts na ledu

Berte to jako přípravu na časy nadcházející, kdy silnice pokryje sníh, ledovka a pot ze sevřených půlek náhle driftujících řidičů.

Až na zákeřný povrch je trať dokonale nezáludná, jde jen o pár zatáček a mírných skokánků, dokonce nedošlo ani na můj oblíbený high-speed bug, který mnohým z vás dělal problémy. Tentokráte je to skutečně jen o technice a citlivé práci s plynem :)

Pravidla:
Stáhněte si trať
a nahrajte jí do adresáře se hrou Stunts v1.1 (verze od Brøderbund Software, v té se totiž jezdí nejrychlejší časy). Párkrát si zakružte a poté na sledge@high-voltage.cz pošlete screenshot. A uložte si replay! Termín pro zaslání časů je neděle 17.11. včetně, v pondělí doplním opozdilce a kontaktuji 3 výherce, kteří si budou moct vybrat některou z her. Obrázky prosím zasílejte tak, abych s nimi neměl příliš práce, tzn. zvětšené aspoň na 640x400 a pojmenované vaší přezdívkou.

Tedy vzhůru na led!
Slovy Jeremy Clarksona: "How hard can it be?"
(Ježiš jak vy mě budete nenávidět...)


hv_ice.trk - dosažené časy:

Výzva: Stunts na ledu

Výzva: Stunts na ledu

Výzva: Stunts na ledu

Výzva: Stunts na ledu

Výzva: Stunts na ledu

Výzva: Stunts na ledu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Výzva: Stunts na ledu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle