Zahrajem (hra měsíce): Bad Mojo

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Dohráli jste Chronomaster? Já ne :( Nějak to prostě nekliklo. Na papíře hra vypadala docela atraktivně, známá jména, dobrá hodnocení, mé oblíbené sci-fi, ale po úvodním seznámení jsem neměl nejmenší chuť v tom rande pokračovat. Tak snad si s další hrou měsíce, kterou vybírám ze SCORE č.28, spravím chuť.

Na rozdíl od Chronomastera, kterého jsem vybral jako nejmenší z dostupných zel, jsem v případě Bad Mojo šel na jistotu. A to v tomhle legendárním aprílovém čísle těch zahráníhodných klasik bylo více - Civilization 2, Fantasy General, popř. Descent 2. Každá z těchto her by asi byla osvěžující změnou žánru, ale co naplat, hnusárnu se švábem v hlavní roli si chci zahrát už roky, a navíc mám krabicovku :)

Zahrajem (hra měsíce): Bad Mojo

Bad Mojo je adventura z roku 1996, ve které se převtělíte do ohavy z hmyzí říše, nožkami škrabajícího švába. Což o to, v kreslené grafice by i takto specifické téma mohlo být docela vtipným a příjemným pokoukáním, ovšem vývojářský tým Pulse Entertainment zvolil brutálně znepokojivou fotorealistickou grafiku. Stačí letmý pohled na screenshoty a slabší povahy se poroučejí z místnosti. Pokud se z obrázků dělá mdlo i vám, doporučuju před konzumací hry zkonzumovat i nějaký ten frťan :)

Bad Mojo můžete zakoupit na GOG i na Steamu, u obou prodejců je zrovna hra v akci za euro a půl. Jde o vylepšenou verzi, Bad Mojo Redux, která kromě bonusů zahrnuje též remasterovaná videa.

Zahrajem (hra měsíce): Bad Mojo

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zahrajem (hra měsíce): Bad Mojo"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle