Arcade Moonlander Plus zdarma na Steamu

Příjemná změna! Na rozdíl od mnoha nedávných her zdarma nevypadá Arcade Moonlander Plus jako naprostá blbina. Jde o povedený a překvapivě atmosférický mix mezi Lunar Landerem, Asteroids a možná špetkou dávné wokenní hříčky Crazy Gravity.

Arcade Moonlander Plus zdarma na Steamu

Váš úkol je v zásadě prostinký, a to přistát s raketkou na určeném místě. Má to ovšem několik zásadních "ale" - raketka je křehká, paliva je omezené množství a gravitace stojí proti vám. V arcade módu budete postupně procházet úrovně se zvyšující se obtížností, v adventure módu vás čekají podstatně větší mapy a zajímavější překážky, prostě celý neznámý vesmír k objevování.

To vše v retro černobílé grafice a za doprovodu nečekaně vynikající a vesmírně-explorační náladu navozující hudby. Jeden si hnedle dokáže představit, jak by se za podobných tónů vydal až k prstencům Saturnu, kde by si od Hazel Stone vyslechl historky o osidlování Měsíce.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »