Brigador: Up-Armored Deluxe zdarma na GOG

Upsali-li... li jste se v minulosti k newsletteru od GOG, popř. se k němu upíšete nyní, můžete získat odměnu v podobě čtyři roky staré střílečky Brigador: Up-Armored Deluxe.

Brigador: Up-Armored Deluxe zdarma na GOG

Brigador je izometrická "roguelite" taktická akce, ve které coby námezdný pilot rozličných bojových vozidel, jako jsou tanky, vznášedla a mechové (mechy?), bojujete proti bezpráví... eh, moment, tady čtu, že naopak zrádně bojujete na straně bezpráví! V honbě za penězi! Inu, výtečně. Vše, co zničíte, vám přinese hotovost, kterou můžete následně směnit za obvyklé propriety záporáků, jako jsou kníry, plešky, ruský přízvuk a vylepšení bojové techniky.

Hra nabízí 56 různých bojových samohybů, 40 různých zbraní, plně zničitelné prostředí, kampaň o 37 misích, více než dvacítku map ve freelance módu, a to vše v temném dystopickém sci-fi universu. Gameplay vypadá sympaticky dřevně, a hře, která od uživatele s přezdívkou Captain Iraq obdržela hodnocení "Game's bad, also the devs are nazis", můžete věřit. Akce trvá tři dny.

Jo a taky to trochu vypadá jako dávná DOS klasika Bedlam (1996).

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »