Company of Heroes 2 + Ardennes Assault zdarma na Steamu

No výtečně! Na Steamu je opět zdarma výborná real-time strategie z druhé světové války - Company of Heroes 2. Tentokrát je akce doprovozena datadiskem Ardennes Assault. Cca před půlrokem byl podobně zdarma k mání datáč Southern Fronts. Což znamená, že pokud bude vydavatel pokračovat v načatém tempu, někdy kolem konce vesmíru můžeme mít zdarma DLCčka všechna, je jich totiž asi bžilión :)

Company of Heroes 2 + Ardennes Assault zdarma na Steamu

Zrovna nedávno jsem si krátil dlouhou chvíli skirmishem v CoH jedničce, která je přeci jen hardwarově přívětivější k mé vetché sestavě. A musím říct, že je tahle variace na Zko zábavná nadmíru :) Zvlášť strávíte-li den přípravou v podobě shlédnutí kompletní Band of Brothers :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Company of Heroes 2 + Ardennes Assault zdarma na Steamu"

 • Krtek napsal:

  Díky za tip, už to taham. Poběží to i na jabku (snad teda i na mym) a nějak jsem se proklikal na nějaký další Blue mission pack. Ale teda 26 GB je zvěrstvo :-(

  • Krtek napsal:

   Takže instalace skoro 27 GB a akorát je to k vzteku. Nepochopim že hra je z roku 2013. Muj OS X 10.13 je z roku 2017 a je an to prej starej, chce to alespoň 10.14 ! Musel bych vyměnit komp abych měla elspoň 10.14 protože tu už na svoje PROčko nedostanu.

   • Sledge napsal:

    Ona ta hra neni tak docela z 2013 – sice tehdy vyšla, ale byla relativně dlouho „živá“ – poslední DLC je 2017. Tak holt někde po cestě dropli podporu pro starší OSX.

   • Srandista napsal:

    Users of OS X before 10.13 can access a compatible version of the game. Right click the game in Steam Library, then select Properties > Betas > ‘mac-linux-1.2.8′. This is compatible with OS X versions 10.10.3 to 10.12.6.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš WOWMAPRetro podložka pod myš WOWMAP 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle