Další retro FPS – POSTAL: Brain Damaged

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1216 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Se nám s těmi retro "jako devadesátkovými" FPS akcemi roztrhl pytel. Jen za víkend jsme tu měli Graven a Brutal Fate, nyní tu máme další brutální řežbu, která dokonce navazuje na zavedenou brutálně-řezací sérii - POSTAL: Brain Damaged.

Další retro FPS – POSTAL: Brain Damaged

S Postalem se pravidelně setkáváme od roku 1997, kdy vyšla jednička, zatím poslední příspěvek do série, Postal 4, je z roku 2019. Novinka Brain Damaged není regulérním pokračováním, ale spin-offem, který se zjevně chce svézt na neslábnoucí vlně retra. Hra na první pohled připomíná jakéhosi nečistého křížence mezi Quakem a Minecraftem.

V pohybu to ovšem nevypadá vůbec zle! Pro sérii příznačná glorifikace brutality byla zachována, v překladu do "lo-fi" se neztratilo nic. Herně má jí to naprostou FPS klasiku, svižná akce střídá ještě svižnější akci, zbraně jsou mnohé, úrovně zamotané a v kampaň seřazené. Majitele slabší strojů potěší nízké hardwarové nároky, doujádrový 2GHz procesor, 2GB RAM a kartu na úrovni 9800GT najdete i na smeťáku. POSTAL: Brain Damaged by měl vyjít během příštího roku.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Další retro FPS – POSTAL: Brain Damaged"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Krytka pro Game Boy SP (3D tisk)Krytka pro Game Boy SP (3D tisk) 32 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle