Dvě díla mistra Kotlety zdarma na palmknihy.cz

Tohle je tedy hodně mimo obvyklé téma, ovšem škoda o to přijít, protože taková hezká milá knížka, to je hotové pohlazení po duši, zvlášť v těchto nelehkých časech, kdy za okny řádí lidová tvořivost v podobě různotvarých a pestrobarených zakrývačů úst. Brrr.

Obchod s e-knihami palmknihy.cz rozdává dvě díla Františka Kotlety, mistra vkusného humoru, jemné erotiky a krvavého nářezu (nesouvisí s jemnou erotikou... většinou). První položkou zdarma je sbírka povídek Válkotvůrci obsahující autorovy literární prvotiny. Druhou položkou je audiokniha Spad, což je vynikající "jako Fallout" postapo román ze sutin Prahy. To si můžete pustit třeba k šití roušek nebo ostření bodců, kterými v lídlu u regálů s třívrstvým toaletním papírem rozháníte davy.

Dvě díla mistra Kotlety zdarma na palmknihy.cz

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »