Electro Ride: The Neon Racing, neonové závody na té špatné straně železné opony

Doby totalitní a dávno minulé jsou zpravidla ztvárňovány utopené v nekontrastní, deštivé a zablácené šedohnědi, ovšem nezávislý polský vývojář Sylwester Osik se rozhodl pro veletoč, a oděl východní blok do zářivých neonů, které znáte z "80s retrowave" videoklipů.

V závodní arkádě Electro Ride: The Neon Racing se tak budete utápět především ve všech odstínech fialové, a to za doprovodu nezbytného synthwave soundtracku. Nejzajímavější devizou hry je vozový park, který zahrnuje i československé splašené trakaře, jako jsou Škoda 130 Rapid, Škoda Favorit či Tatra 613. Pro milovníky zahraničních vozů jsou tu např. legendy nepřehledných zatáček Polski Fiat 126p, Volha GAZ 24 a Žuk.

Electro Ride: The Neon Racing, neonové závody na té špatné straně železné opony

Vozy bohužel (a docela pochopitelně) nejsou licencované, ale mrkněte na obrázek výše - svůdné křivky českého Porsche jsou více než zjevné. Na ostalgického hráče čeká dvacítka tratí v módu "quick race" a patnáctka tratí v módu příběhovém. Hardwarové nároky jsou poměrně mírné, pro spuštění postačí Core i3, 4GB RAM a nVidia 9500 GT. Ale myslím, že se s tím nějak vypořádá i starší Core 2 Duo.

Takže vzhůru do akce, soudruzi!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Neutíkejte! Líbil se vám článek? Tak jej podpořte sdílením :)
Případně zvažte finanční podporu webu - přestane vás obtěžovat reklama ;)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

SINTECH-SHOP.CZ