Fallout seriál – mrkněte na první oficiální snímky

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

12. dubna je ten velký den, kdy se dozvíme, zda seriál z oblíbeného postapokalyptického universa obstojí před nekompromisním okem kritiky, a zda se trefí do nálad diváků. Prozatímní indicie hovoří mírně kladně, ale nevěřme Amazonu, potenciál k průseru je mimo tabulky.

Fallout seriál – mrkněte na první oficiální snímky

Takže prostě jen tak v klidu, s kávičkou či čajíkem, sedněme nad první oficiální fotky a nástin příběhu, a nechme informace volně plynout, nezkreslené přehnanými očekáváními, nebo naopak... neočekáváními.

Jednou z hlavních postav seriálu je Lucy, obyvatelka Vaultu 33, která se vydává na povrch na záchrannou misi. Jen, co se za ní zaklapnou ozubená kola masivních vstupních dveří Vaultu, samozřejmě zjišťuje, že svět není rajskou zahradou, kde čmeláčci poskakují z květinky na květinku, alébrž místem plným devastace, zmutovaných potvor a pochybných lidí, co si dávná pravidla morálky vykládají poněkud volněji, než je v minimálně v rodném Vaultu zvykem. Takže se můžeme bezpochyby těšit na spoustu žertovných setkání a komických situací vyplývajících se vzájemného neporozumění.

Za zmínku stojí, že seriál se stane oficiální součástí Fallout universa, což též bezpochyby přinese spoustu komických situací vyplývajících se vzájemného neporozumění, konkrétně neporozumění mezi tvůrci her, tvůrci seriálu a hardcore fanoušky, kteří se výslednému guláši protichůdných informaci budou pokoušet dát nějakou koherentní formu. A že prý Bethesda na scénář dohlížela, aby byla kontinuita kánonu zajištěna, ale než Bethesdu, to mohli klidně z nejbližšího psího útulku povolat čivavu po lobotomii. Zvlášť, když se seriál odehrává na pobřeží západním, se kterým Bethesda nemá nic společného.

Fallout seriál – mrkněte na první oficiální snímky

No vidíte, a už se mi to informačně zkresluje... Zpět k faktům. Relativně slavný Kyle MacLachlan si střihne roli overseera Hanka, otce Lucy, zbytek jmen žel neznám. Jednou z hlavních postav bude také ghúl, dokonce The Ghoul. A s ním mám tedy také trochu problém, odmysleme si chybějící nos, ale na ghúla má pokožku skoro jak z reklamy na krémy proti vráskám. Skoro smoothskin. No v každém případě vypadá líp, než já, když se ráno vypotácím z postele. A když jsme u toho, oni všichni vypadají jak z reklamy na Persil...

No, prostě uvidíme :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Fallout seriál – mrkněte na první oficiální snímky"

  • Xspy napsal:

    Podle těch fotek to zatím vypadá na slušnou porci inspirace ( Vzpomeňme na Doom s Dwainem) . Že nejsou pomočení a zaprášení ….no tak přece 60 sen o Americe nevypadal :) Hezky usměvavě a čistě jako by Fallout Guyovi z oka všichni vypadli ;)

  • Doomtrooper napsal:

    No já jsem na to upřímně natěšen. I když to bude srágora tak alespoň na ty scenérie a modely se snad bude dát koukat. I když… chtěl bych doufat že to odpad nebude, ale upřímně… jaká je to šance? Snowball in Hell … se obávám. Tak nějak jsme si zvykli chodit od zklamání ke zklamání co se TV projektů týče.
    I když pořád se člověku chce doufat. :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle