Seriálový Fallout dorazí již brzy

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

TV seriál na motivy postapokalyptické legendy Fallout je v přípravě již nějakou dobu. Před nedávnem jste se mohli pokochat fotografiemi kulis, které ve mně, skeptikovi, protože Amazonu po fiasku s Rings of Power prostě nevěřím, vyvolaly opatrný optimismus. Nevypadá to zle.

Jak to nakonec dopadlo se dozvíme již brzy, bylo totiž oznámeno datum vydání - TV seriál Fallout vychází 12. dubna příštího roku. Tady musím přiznat, že jsem původně kroutil hlavou na vydáním 4. prosince, než mi došlo, že ve Spojených státech neumí napsat datum v rozumném pořadí :) Oznámení je to takové dietní, nečekejte bombastický trailer, dokonce ani kryptický teaser, datum se jednoduše objeví na Pip-Boyi.

Co zatím víme - televizí Fallout se bude odehrávat v Los Angeles, tedy v rámci Nové Kalifornie / západního pobřeží, kde se odehrávají i první dva izometrické Fallouty, a také můj oblíbený Fallout New Vegas. V seriálu si zahraje Kyle MacLachlan, kterého si můžete pamatovat jako agenta Coopera z Twin Peaks, popř. Paula Atreida z Lynchovy Duny. Kompletní obsazení viz imdb.com.

Seriálový Fallout dorazí již brzy

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Seriálový Fallout dorazí již brzy"

  • Powerack napsal:

    Tyhle filmy na motivy her obvykle bývají dost podřadné kvality. Já vím, že stále jen něco kritizuju, ale to díky zkušenostem a vkusu. Kdo viděl „parodii“ Fallout: Nuka Break (https://www.youtube.com/watch?v=GcgxXnEVVyM), jistě se pobavil, protože vault dweller zde je relativně hubený přihlouplý dobrák z vaultu plného obézních obyvatel. Předpokládám ale, že v seriálu pro TV bude humoru jen minimum, případně bude chybět úplně. Černý humor ale k Falloutu patří. Takže jakpak to dopadne? Můj odhad je, že to bude propadák.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle