Již brzy na vašich obrazovkách – Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Klasika osmdesátek, Želvy Ninja, se již brzy vrátí na vaše obrazovky ve formě beat'em up akce v klasickém střihu, jak ho znáte např. z Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time. A hned zkraje rozptýlím vaše obavy - jde o skutečně o ninja želvy tak, jak je mi nebozí, co jim tak nějak plus mínus táhne na čtyřicet, známe. Tzn. hra je inspirována kresleným seriálem, který jsme jako malí caparti žrali, a ne těmi novými seriálovými 3D želvami, které sice také nejsou úplně marné, ale už jen kvůli absenci původní znělky to prostě není ono! :)

Již brzy na vašich obrazovkách – Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Nová hra z produkce Dotemu a z dílny Tribute Games se drží dob minulých nejen tématem, ale i zpracováním, grafika jako by z pixelů vypadla beat'em legendám z šestnáctibitových konzolí. A to je dobře, k tomuhle žánru to prostě sedí. Studio Tribute Games už pár povedených retro zářezů na pažbě má, želvy jsou rozhodně v dobrých rukách.

V novice Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge budou moci spojit síly až 4 hráči najednou, a to formou online i split-screen kooperace. Jediné, co není tak úplně retro, jsou hardwarové požadavky, připravte si aspoň i3ky první generace s 4GB RAM a grafikou na úrovni GTX 960. U té grafiky doufám autoři trochu přehání, protože ač se pod tím rozpixelovaným pozlátkem prohání moderní engine a o efekty není nouze, přeci jen je to na 2D bojovku poněkud (hodně) přehnané.

Hra vyjde... brzy :) Zatím si jí můžete na Steamu přidat do wishlistu a těšit se, jak to Leonardo, Raphaelo, Michelangelo a Donatello nandají Trhačovi a jeho pohůnkům, zejména Bebopovi a Rocksteadymu! :) Shredder's Revenge vyjde i na konzolích. Na jakých? Čert ví, budete se muset nechat překvapit :)

Již brzy na vašich obrazovkách – Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »