TIP: Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time. Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist. Pokud se vám při zmínění těchto titulů roztočily nunčaky, asi by vaší pozornosti neměla uniknout novinka Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge.

A pokud vám uvedené názvy nic neříkají, pak vězte, že jde ve všech případech o klasické 2D beat'em mlátičky. Žánr, který byl považován za nenávratně pohřbený, sice zrovna nekypí životem, ale zombie je z něj důstojná. Relativně nedáno vyšlo čtvrté pokračování série Streets of Rage, a nyní tu máme poctu výše zmíněným želvím klasikám.

TIP: Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Zapomeňte na různé moderní reimaginace, tohle jsou želváci tak, jak je známe, ve vznešeném stylu osmdesátkovém. A to nejen obsahovém, ale i formálním - i když jde o zbrusu novou licencovanou hru, jako by z (přimhouřeného) oka vypadla arkádovým a konzolovým klasikám.

Turtle power!

Hra nabízí pixel-artovou grafiku, příběhový mód, multiplayer až pro 6 hráčů a oldschool herní náplň. Cena vám možná nemusí vyhovovat, ale však ono to jednou do akce spadne, takže šup s tím na wishlist ;) Shredder's Revenge je k zakoupení na Steamu., dále hra vyšla pro XBOX One, PS4 a Nintendo Switch.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1 552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Hrnek plecháč Hrnek plecháč "Svatý grál" IDDQD 286 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle