Lačníte po big boxech dávných klasik? Shadow bazar spustil vlastní e-shop

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Kdo pravidelně sonduje na aukru a loví staré krabicovky, tomu není prodejce Shadow bazar neznámý. Má totiž v nabídce znamenité kusy, a to za ceny, které se sice mohou zdát vysoké, ale v porovnání s nabídkou na ebay jsou dokonale příčetné, plus díky slušným fotkám vždy víte, co dostanete. Sám jsem od Shadow bazaru pár kousků zakoupil a vždy jsem z transakce odcházel dokonale spokojen. A mít víc peněz na rozhazování, hnedle bych koupil něco dalšího :)

Lačníte po big boxech dávných klasik? Shadow bazar spustil vlastní e-shop

Nyní Shadow bazar spustil vlastní a na aukru nezávislý e-shop, ve kterém najdete více jak 6000 položek skladem. Od PC big boxů, přes konzolové hry pro klasické konzole, až po konzole moderní. V nabídce jsou dokonce i stará čísla tuzemských herních časopisů.

Spolu s vaší první objednávkou budete dokonce zařazeni do pravidelného slosování, ve kterém můžete každých 14 dní vyhrát jeden z Shadow mystery boxů. (Snad se tím boxem nemyslí "Poezie červená" a oním mystériem není "hádej, z jakých zvířat to lisujeme".)

P.S. Toto není komerční sdělení, nedostal jsem za šortku ani suchý rohlík, jen se mi nabídka Shadow bazaru líbí a myslím, že by mohla padnout do oka i vám ;) (Nicméně úplatkům se nebráním, to aby bylo úplně jasno, ve kterém segmentu pole morálky stojím.)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek 35DISKETAPodtácek 35DISKETA 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle