Mohlo by se líbit: adventura Lucy Dreaming

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1216 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Odhalte temná rodinná tajemství a zbavte mladou dívku jejích děsivých nočních můr! Ne, neděste se, v Lucy Dreaming nejde o nervy drásající zpytování pochroumané psýchy, přes temně znějící premisu jde o adventuru komediální a plnou anglického humoru, našinci tolik blízkého.

Chopíte se důvtipné Lucy, která má tak trochu problémy se znepokojivými sny, také s dysfunkční rodinou, a navíc bydlí v díře po granátu, která je plná pošahaných, ovšem zábavných postaviček.

Mohlo by se líbit: adventura Lucy Dreaming

Adventura Lucy Dreaming vyšla roku 2022 na itch.io, na GOG a na Steamu. Tzn. je o hru zbrusu novou, ale myslím, že by se vám i tak mohla zamlouvat, kráčí nejen ve šlépějích dávných point'n'click klasik, ale též zdatně opisuje od klasik nových, myslí mi běží Thimbleweed Park, a vám ostatně taky, stačí jeden pohled na screenshoty.

Lucy nabízí pohlednou grafiku, klasický gameplay, detailní prostředí, a též profesionální namluvení, jehož součástí je i sám Guybrush Threepwood, tedy Dominic Armato :) Potéší též četné narážky na klasická díla, už úvodní scéna je jich plná - Monkey Island, Doctor Who, (božská) FireFly, Ghostbusters apod.

Mohlo by se líbit: adventura Lucy Dreaming

Nechce-li se vám riskovat, tedy nakupovat naslepo, nevadí, na Itch.io a Steamu je zdarma ke stažení hratelné demo. A nejde o první adventuru, kterou nám studio Tall Story Games servíruje, před dvěma lety vyšel podobně laděný kus Hair of the Dog. Obě hry mají velmi dobrá hodnocení, myslím, že se nespálíte ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš GEROJSRetro podložka pod myš GEROJS 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle