Na GOG přicházejí Letní slevy

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Herní obchod GOG opět pořádá akci letní slevy, které potrvají do 15.června. Ve slevě je více než 3000 her všech možných žánrů a také tématické balíčky rozdělené na žánry, vývojářské společnosti nebo jen na staré hry, kde je při zakoupení více her další sleva.

Seznam všech zlevněných her je v přehledné textové podobě včetně ceny a slevy v procentech na diskuzním fóru (ceny jsou sice uvedené ve złotych, ale jdou snadno převést na koruny, když se 6x vynásobí). Hry na GOGu jsou bez protipirátských ochran a hlavně máte jistotu, že po zakoupení navždy zůstanou ve vašem vlastnictví.

Na GOG přicházejí Letní slevy

Letní slevy 2020

Pokud nevíte co koupit, tak mohu doporučit ze strategií špičkový King's Bounty: The Legend za ~38 Kč, RollerCoaster Tycoon 2 ~86 Kč, Commandos 2+3 ~75 Kč, Men of War ~27 Kč a Jagged Alliance 2 ~51 Kč.

V akčních hrách je Deus Ex ~27 Kč, SWAT 4 ~127 Kč, Beyond Good & Evil ~48 Kč, Project Eden ~38 Kč nebo české Hidden & Dangerous za ~48 Kč.

Jestli však dáváte přednost poklidným adventurám, čeká na vás Longest Journey ~100 Kč, Syberia ~51 Kč, Broken Sword ~75 Kč, Black Mirror ~62 Kč, případně relaxační Firewatch za ~135 Kč.

Autor: Pov

Žij přítomností, sni o budoucnosti, uč se minulostí.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle