Letní slevy na GOG

Na serveru GOG začalo období letní slev. V nadídce je samozřejmě spousta nového balastu, který nás pamětníky vůbec nezajímá. Naštěstí má portál šikovné filtry, které dovolují slevovou nabídku osekat na to skutečně důležité, tedy hry vydané do roku 2000.

Nefunguje to sice na 100%, sem tam se mezi staré hry přimotá nějaká ta novinka ve vývoji, popř. hra, u které zodpovědný pracovník prostě a jednoduše nevyplnil datum vydání, ale s tím už si šikovný hráč lačnící po dávných klasikách zajisté poradí.

A že jsou tam chuťovky! Heroes of Might and Magic 2 Gold za tři eura, Theme Hospital za euro a půl, první dva díly Master of Orion za tutéž cenu, stejně jako Ultima Underworld. Nebo třeba celá série Quest for Glory za tři eura! Nebo Dungeon Keeper! A adventury od LucasArts! Takových laskomin! Držte mě někdo!

Letní slevy na GOG

Komentáře k:
"Letní slevy na GOG"

 • ehee napsal:

  A ja bych ten datum klidne i o par let zvednul.

  ps. Tak me napadnul namet na anketu – co se bere jeste za hratelne hry a kde zacina HC retro.
  I kdyz jsem zacinal na ZX, tak ted bych ty veci hrat nedokazal (ok, par vyjimek se najde), u dosovek 1990+, Amigy nebo 16bit konzoli nemam problem, dokonce tomu dam prednost pred nacancanejma novinkama.

  • Sledge napsal:

   To bude dle vkusu každého soudruha, imho záleží i na žánru. Např. pro mě jsou 2D plošinovky (a jejich 3D pokračovatelé) téměř nehratelné napříč historií, naopak třeba automobilové simulace rozdýchám i vyloženě dřevní, stejně jako strategie, pokud je ovládání aspoň trochu příčetné.

   A i ten časový rámec by byl problematický – spoustu věcí z Atari 2600 můžu bez problémů hrát, ale stejně tak spoustu věcí z technicky vyspělejších osmibitů nezvládnu.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)