Právě vyšlo: Super Mario Bros. 30th Anniversary, remaster filmového propadáku z roku 1993

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jsou věci, které nikdo nepotřeboval, přesto je naprosto epické, že existují! Jako např. 4K UHD remaster Super Mario Bros.!

O nechvalně proslulém snímku Super Mario Bros. z roku 1993 jste předpokládám slyšeli. Jde o dokonale pošahaný mix Maria a Blade Runnera, ve kterém účinkuje na plech ožralé duo Bob Hoskins a John Leguizamo, a moc bych za to nedal, že Dennis Hopper sypal jak smyslů zbavený. Natáčení totiž bylo naprostou noční můrou, všichni velmi záhy pochopili, v jakém průjmu se brodí, a výsledek je tak mimózní, že se stal kultem... samozřejmě dlouhé roky poté, co byl absolutním propadákem.

Čekali byste, že do téhle legendární mršiny už nikdo nikdy klackem šťouchat nebude, ale ono ne! Společnost Umbrella Entertainment se u příležitosti 30 let od vzniku filmu pustila do šíleného podniku, kterým je 4K remaster pojmenovaný Super Mario Bros. 30th Anniversary!

Nejen, že došlo k novému skenování původního filmového pásu, ale do 4K byly remasterovány i vystřižené scény a původní upoutávky. Samozřejmostí je audio komentář od několika tvůrců filmu a spousta dalších bonusových materiálů na doprovodném disku - storyboardy, hudební videa, dobové upoutávky, fotky, press kity apod.

Celý ten poklad vyšel cca před týdnem a je k mání za 60 australských dolarů, což je necelá tisícovka v českých korunách, a objednat si jej můžete z oficiálního shopu, popř. z Amazonu.

Právě vyšlo: Super Mario Bros. 30th Anniversary, remaster filmového propadáku z roku 1993

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle