Přidejte si do wishlistu indie RPG Call of Saregnar

Nezávislé retro RPG Call of Saregnar sleduji bedlivě a vy byste měli taky. Je to totiž Betrayal at Krondor pro 21. století, pocta a poklona dávné klasice, která slibuje propracovaný a poutavý příběh se zajímavými postavami, a já nemám důvod jí nevěřit.

Přidejte si do wishlistu indie RPG Call of Saregnar

Nejde samozřejmě jen o Krondor, těch lehkých doteků inspirace je vícero, řekněme, že pokud se na vás kladným způsobem podepsalo hraní titulů z devadesátek, jako jsou Elder Scrolls Arena / Daggerfall, Betrayal in Antara, Might & Magic VI nebo Realms of Arkania: Star Trail, mělo by vás RPG Call of Saregnar oslovit též.

Hra nabízí sice těžce retro, ale zároveň překvapivě působivou low-poly 3D grafiku s detailními texturami a tisícovkami fotografií reálných herců. Dále se můžeme těšit na uvěřitelný a rozsáhlý svět k volnému průzkumu, tahové souboje s "mečemi i magií" a na hexech, zapeklité questy, ohromující soundtrack a mnoho dalšího.

A proč že o tom (znovu) píšu? Inu proto, že nově si Call of Saregnar můžete přidat do wishlistu na Steamu, což byste rozhodně měli udělat, ať vydání na 100% neminete ;)

Bonus na závěr: tato hra neobsahuje žádné obří krysy. Volejme sláva! :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Přidejte si do wishlistu indie RPG Call of Saregnar"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1 202 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak C64kPlacka / odznak C64k 16 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle