Připomenutí: World of Warcraft sólo experience

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Dneska nic není opruz, vopich, nuda, otrava či pakárna, všechno je experience, popř. výzva. Jednu takovou experience si můžete užít díky multiplayerovému serveru ATOM247, na kterém mimo jiné běží World of Warcraft / WOTLK. Je to dokonale zenový osamocený zážitek, aktivních účtů je tak málo a připojují se natolik sporadicky, že to spíš najdete vitamín v krvavé tlačence, než jiného hráče ve Stormwindu.

Připomenutí: World of Warcraft sólo experience

Nicméně chytne-li vás nostalgie, je taková příjemná hodinka strávená plněním questů k nezaplacení. Okouknete staré lokace, poslechnete starých melodií, a zavrtíte hlavou nad tím, že jste u té hry strávili mládí.

Tak až se takové nějaké nostalgické cukání v oku dostaví, dejte vědět, založím vám účet a pošlu IP adresu. A víc nic, stejně jako je server prázdný, je i bezúdržbový, všichni za všechny, každej za sebe, GM-free.

Více na fóru.

A co že jsem si takhle najednou vzpomněl? Před několika týdny se zčistajasna ozval zájemce o účet, tak jsem si řekl, že to trochu podpořím :) A mohl bych ještě zmínit, že nové charaktery jsou automaticky přidávány do guildy High Voltage CZ, a že v guild bance jsou nachystány předměty do začátku.

Připomenutí: World of Warcraft sólo experience

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle