World of Warcraft

(World of Warcraft - všechny články)

World of Warcraft zdarma a neomezeně

Zase to na mě přišlo. Jako ostatně vždy, když na to vyloženě nemám čas. Chuť probudit bojovníka Sledge z dlouhé hibernace a proběhnout se s ním po mytickém světě Azerothu. Což by znamenalo zaplatit si celý měsíc hraní a v ideálním případě též zakoupit aktuální DLC. Tedy docela drahý špás. Co to tentokrát zkusit jinak? World of Warcraft už dlouhá léta nabízí bezplatnou startovní edici. Ta má kopu omezení: je limitována dvacátou úrovní postavy, nelze používat některé herní funkce, v… celý článek »

Warcraft: Orcs & Humans

Ač zevnějškem tak trochu vágus, jsou věci, ve kterých mám rád pořádek. Trika “na doma” budiž toho důkazem: nekonečné řady fleků všech vůní i barev, srovnány jeden vedle druhého, jako podle papírového Ikea metru. Pomineme-li trika, rád si držím všeobecný přehled v mých oblíbených universech, Star Trek je nejlepším příkladem. (A jakmile se mi někdo začne s prominutím srát do hlavní časové linie, řeknu vám, nemám z toho radost! Proto jinak vynikající Star Trek film z roku 2009 stále nemohu… celý článek »

Jak moc jste ztraceni v blyštivém světě online her?

Kdo mohl v dobách textových MUDů tušit, že se online hry stanou jedním z pilířů herního průmyslu? Zvlášť v naší zemi mlékem a strdím oplývající, kde dlouhou dobu jako žába na prameni seděl Telecom, který střežil internetové proudy a za každé tempo v datové bystřině si účtoval nehorázné částky. Ale pokrok nezastavíš a jak tiše a skromně to začalo, tak bouřlivě to pokračovalo. Průkopnický Meridian 59 ukázal, že to jde i s grafikou. Zahrát si jej můžete i dnes; jde… celý článek »