Přispějte na high-voltage.cz

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1216 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

No, co se čílíte, musím využít časů svátečních, kdy jste vlivem nekonečného přísunu vybraného cukroví, chutného bramborové salátu a též zlatavých řízečků naladěni ve štědrý zen! ;) Takže vydyndat na vás nějakou tu dvacetikorunu by mělo být snazší, než obvykle.

Přispějte na high-voltage.cz

Cítím se jako ten nejposlednější somrák? Trochu, ale co naděláte, zlaťáky jsou zlaťáky. A všechny případné příspěvky budou přetaveny ve vysokonapěťový staroherní entuziasmus, to vám přísahám! Zároveň děkuji všem, kteří již během roku přispěli, popř. dokonce přispívají pravidelně. Možná se to bude zdát přehnané, ale jsou okamžiky, kdy mě můj skromný, ovšem šlapající a stabilně navštěvovaný retroherní magazín duševně drží nad vodou.

Jak přispět?

  1. Nejlepší je nákup u mě na e-shopu, to mi prostě dělá radost. (*)
  2. Jednorázový příspěvek, i desetikoruna se počítá, opravdu!
  3. Podpora skrz Startovač.

(* Na začátek roku 2023 mám v plánu novinky, samolepky a také plakáty, staré videoherní reklamy. Jaký to bude mít úspěch netuším, a taky bude úděsný opich ty tubusy posílat, ale lid si žádá, lid dostane.)

Další možností, která je oblíbena mnou a nenáviděna mou ženou, je darování postaršího hardware, zablbnu si se vším, viz např. Retroherní potenciál: HP Compaq nx7300. Pravidelní čtenáři ví, že s tím nekšeftuji, ale buďto to uložím do sbírky, nebo z toho vytěžím článek a posílám to za poštovné, popř. směnu nějaké drobnosti, dál.

Tak dík za všechny ryby a do roku 2023 vše dobré! Snad průsery, které svět stíhají, aspoň na chvilku odezní, už by to chtělo nějaké klidnější období, zajímavých časů bylo dost...

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Přispějte na high-voltage.cz"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš SCANDISKRetro podložka pod myš SCANDISK 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle