R.I.P. Extrahardware

AKTUALIZACE: V tuto chvíli doména cnews.cz opět funguje, online statky zkrachovalého vydavatelství Mladá fronta zakoupila společnost Internet Info, která stojí např. za serverem Lupa. Tamtéž najdete i podrobnosti.

Po několikatýdenní agónii byl před několika dny definitivně odpojen bývalý web Extrahardware (posléze přejmenován na /Hardware jako jedna ze sekcí webu Cnews). Kdysi respektovaný a hojně navštěvovaný web, známý například detailními testy grafických karet od Mirka Jahody, postupně doplácel na tahanice okolo vydavatelství Mladá fronta, které nakonec skončilo v konkursu. Kdo jste znali a četli, uctěme minutou ticha nebohou legendu hardwarového světa...

R.I.P. Extrahardware

Dodatek Sledge: Takže kdo má dlouhou chvilku, měl by se zabořit do archive.org a pokusit se z úložišť vytahat články, jako byly např. testy historických grafických karet. Na první kouknutí to vypadá, že aspoň část podstatného obsahu v chapadlech crawlovací chobotnice uvízla.

Autor: RetroPhill

Komentáře k:
"R.I.P. Extrahardware"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »