Právě vyšlo: Streets of Rage 4

1701.cz - retrogaming merch

Zbrusu nové pokračování legendární beat'em up série Streets of Rage, která svou pouť započala v roce 1991 na konzoli SEGA Mega Drive, je konečně venku. A světe div se, novinka Streets of Rage 4 sbírá velmi kladná hodnocení! Pokud vám tedy chyběl pořádný nářez v rámci žánru, který téměř dokonale vyhynul, máte nyní šanci své násilnické choutky uhasit prostřednictvím materiálu vyšší kvality.

Právě vyšlo: Streets of Rage 4

Mlátička Streets of Rage 4 vyšla na následujících platformách: GOG, Steam, Humble / PS4 / Switch / Xbox One. Pamětníci původní trilogie se setkají se starými známými, zpět jsou Axel Stone, Blaze Fielding a Adam Hunter. V rámci nejlepší tradice série je mimořádný důraz kladen na soundtrack, který si můžete zakoupit i samostatně. Na SoR4 pracovaly žánrově zkušené týmy Lizardcube (Wonder Boy: The Dragon's Trap) a Guard Crush Games (Streets of Fury).

Hardwarové nároky jsou poněkud krvavější, než řekněme u Streets of Rage 2, ale žádná velká tragédie to není. Minimální konfigurace je Intel Core 2 Duo E8400 / AMD Phenom II X4 965, 4 GB RAM a NVIDIA GeForce GTS 250 / AMD Radeon HD 6670. Tzn. takový ten vysloužilý šrot, co dáváte rodičům na Internet a Office :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Právě vyšlo: Streets of Rage 4"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle