Tomb Raider zdarma na Steamu

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Se nám ty rozdávačky nějak množí. Výtečně! Nejnovějším bonbónem zdarma je dobrodružná pecka s Larou Croft v hlavní roli - Tomb Raider.

Tomb Raider zdarma na Steamu

Fanoušky špičatých a jehlanovitých poprsí bohužel zklamu, nejde o Tomb Raidera původního, jedná se o reboot z roku 2013. Retro faktor je tedy mizivý, na druhou stranu kdyby takhle dopadly všechny rebooty, mohli bychom si pískat, hra je to zjevně znamenitá.

Hru si můžete do Steam knihovny zdarma přidat až do 24. března a po přidání vám zůstane napořád.

A komu se stýská po původní hře nemusí zoufat, Lara Croft s ňadry ostrými jak břitva je k mání na GOG v rámci balíčku Tomb Raider 1+2+3, který je v tuto chvíli dokonce v akci, a to za přívětivá dvě eura.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Tomb Raider zdarma na Steamu"

 • Krtek napsal:

  Já zkoušel na PSX hrát asi jedničku nebo dvojku. Debilnější ovládání jsem snad nezažil. Ty novější díly to maji stejně ?

  • Sledge (admin) napsal:

   Myslím, že tyhle díly po rebootu to budou mít úplně jinak :) A jinak ano, původní TR je dílem boj s prostředím a dílem boj s ovládání Lary :)

  • lasice napsal:

   a to na psx dopadl první díl daleko lépe než na PC, mmchd. správnej retro hardcorista to dá v původní i s debilním ovládáním ;) :D

   • Krtek napsal:

    Tak to holt nejsem, no. Pro mě je retro řekněme pod rok 98. Cokoliv s 3D grafikou kde byla už akcelerace na GK je soudobá hra (takže i Tomb Raideři, Mafia 1 atd). Když jsem v roce 2000 pořizoval svoje první PC a přecházel z Amigy tak to byl skok jako prase. Od tý doby se neudálo vlastně nic novýho, nějaký DX 6 – DX 12 nebo klik teď je, pořád to samý :-)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle