První tři díly série Tomb Raider čeká remaster

Vývojářské studio Realtech VR oznámilo připravované PC remastery prvních tří dílů série Tomb Raider. Remastery založené na mobilních portech budou zahrnovat nový grafický engine (OpenGL 4.5, SSAO, Bloom post process, 16x AA, 60FPS), podporu virtuální reality (OpenVR) a plnou podporu Xbox 360/One gamepadů. Laru v novém si užijí jen uživatelé Steamu, podpora dalších platforem není plánována. Ale jsou tu i dobré zprávy - pokud Tomb Raidera 1, 2 nebo 3 už v knihovně máte, dostanete remasterovanou verzi zdarma. Práce na prvních dvou dílech jsou hotové, aktuálně se leští díl třetí, datum vydání je v tuto chvíli neznámé. Další info viz dsogaming.com.

První tři díly série Tomb Raider čeká remaster

Obázek típnutý z YouTube videa, kvalitu berte s rezervou

Komentáře k:
"První tři díly série Tomb Raider čeká remaster"

 • Krtek napsal:

  Mam rád arkády ale tomuhle jsem nějak nepřišel na chuť. Mám Tomb Raidera 4ku na Playstationa a pro mně je to neovladatelný. Předpokládam že předchozí díly se ovládaji stejně úchylně ?

  • Sledge napsal:

   Čtyřku jsem nehrál, ale ano, dnešním pohledem se první Tomb Raider ovládá dost dřevěně. Je to první Prince of Persia ve 3D, přesnost / časování je nade vše, hra ti zadarmo nic nedá :)

 • Clous napsal:

  Jedničku + dvojku jsem hrál a dohrál, hned jak to vyšlo. Bylo to super v té době, dnes nevím zda bych to dal znova, asi už ne.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)