Vyšla česká budovatelská strategie Nebuchadnezzar

Nechud... nebuch.... neduch... prostě takové nějaké české Caesar / Pharaoh / Cleopatra / Zeus. Ještě jeden pokus... Nebuchadnezzar!

Pod tímto poněkud krkolomným názvem se skrývá česká budovatelská strategie, která ladně kráčí v otroky vytlačených šlépějích slavných budovatelských sérií. Tento klasický izometrický "city-builder" uchvátí všechny, kteří rádi stavějí rozsáhlá starověká města v pohledné 2D grafice. Tentokrát se podíváme do dávné Mezopotámie, ve které se v roli krále Nebuchadnezzara vydáme plenit říši Babylonskou.

Vyšla česká budovatelská strategie Nebuchadnezzar

Náplň hry je jasná - v 16 příběhových misích stavět, expandovat a hlavně balancovat. Protože bez šlapajícího stavu rovnovážného půjde vaše město pěkně rychle do kytek. A fungující ekonomika je třeba, aby bylo možno stavět a navrhovat masivní monumenty. A jestli na něco egocentričtí vládcové dávných říší slyší, tak jsou to masivní monumenty, kterými si kompenzují své nenaplněné touhy a miniaturní pindíky. Čím více otroků při stavbě zhyne, tím větší bude sláva posmrtná!

Nebuchadnezzar má sympaticky nízké hardwarové nároky, pro spuštění postačí Intel Core i3, 2 GB RAM a ATI Radeon HD 6750 / NVIDIA GeForce 320 / Intel HD 4000 s 1GB VRAM. Pro pořádek nutno dodat, že některé komentáře na Steamu jsou poněkud příkré, raději si to ještě pořádně prostudujte. A když dojde na koupi, tak samozřejmě na GOG ;)

P.S. Plebs are needed!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »