Budovatelská strategie Constructor z roku 1997 zdarma na GOG

Neznám hru, neznám ani vývojáře, kteří za ní stojí, ale co, je to zdarma, tak proč si to do virtuální knihovny nepřidat. Věštěním ze screenshotu soudím, že Constructor je jakési Sim City v menším měřítku, zaměřené na konkrétní budovy a jejich obyvatele. A zřejmě se hraní ponese v poněkud lehčím duchu, soudě dle komixové stylizace. Dále hra obsahuje minimálně jednoho psychopatického maniaka, který si vylévá vztek na plotu kolem domu. A vypadá to, že v domech může dokonce strašit!

Dost bylo kvalitní novinářské práce, jděte na GOG a stahujte! :)

Budovatelská strategie Constructor z roku 1997 zdarma na GOG

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Budovatelská strategie Constructor z roku 1997 zdarma na GOG"

  • Lobodin napsal:

    hmm, tak to jsem asi prokaučoval. Když mrknu na GOG, tak to po mě chce 6 doláčů. Ale nemusím smutnit. Když se tu prohrabu v Level, Score, Gamestar CD/DVD tak to určitě někde najdu jako plnou hru. Vím, že v jednom to kdysi bylo.

  • Lobodin napsal:

    Každopádně jsem tam našel hru zdarma, kterou jsem tam dříve neviděl. Nějaká hororová point´n´click advoška jejíž jméno je Cayne. Už je v knihovně.
    https://www.gog.com/game/cayne

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 330 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »